נגרות אומנותית | נגר אומן | אומנות בעץ | עיצוב ריהוטים


חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.

נכתב ע'י בית המלאכה נסורת בתאריך 30 בספטמבר 2007 | נושאים ריהוט עץ לבתים |

גם ריהוט מיוחד בהזמנה לחדרי אמבטיה מיוצר ומעוצב בבית המלאכה "נסורת".

רהיטי העץ בחדר אמבטיה זה עוצבו מעץ מהגוני – ספלי יפהייפה , שבעזרת משחקי האור בחדר, מוציא מתוכו אשלייה של חוטי זהב השזורים בתוכו.

בית מלאכה נסורת- ריהוט לבית- ריהוט לחדר אמבטיה שילוב של עץ ונחושת

ארון האמבטיה, המגירות ומעמד הכיור כמו גם כסא מיוחד מעץ עליו ניתן לשבת בזמן המקלחת , בוצעו בדייקנות מירבית ובעזרת שילובי עץ ונחושת מדוייקים ושונים הפכו את חדר האמבטייה מחדר אפרורי, לחדר חמים ומזמין.

בית מלאכה נסורת- ריהוט לבית- המשחק של האור בחדר האמבט יוצר אשלייה של חוטי זהב שזורים בתוך העץ

בחדר האמבטיה המוצג בדף זה, נמצא עוד פריט ייחודי והוא הג'קוזי המגולף מעץ טיבעי ומלא .

בית מלאכה נסורת- ריהוט לבית- שרפרף עץ מיוחד למקלחת עבודת ידו של האומן

תמונות נוספות מריהוט חדר האמבטיה בעץ מלא:

Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Baidu Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Blip Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Blogger Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on BlogMarks Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Delicious Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Digg Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Facebook Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Google+ Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on LinkedIn Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Mixx Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Pinterest Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on StumbleUpon Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Twitter Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Yahoo! Bookmarks SeparatorShare 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Add to Bookmarks Share 'חדר אמבטיה עם רהיטים מעץ מלא.' on Email