נגרות אומנותית | נגר אומן | אומנות בעץ | עיצוב ריהוטים


אמרו עלינו

לבית המלאכה "נסורת" – אומנות בעץ ונגרות אומנותית , ישנם לקוחות רבים המוכנים להעיד ולהמליץ על המקצועיות , האחריות, ההבנה והמחויבות שמציג צוות הנגרייה והעיצוב, כמו כן על הרמה האסטטית והסגנון המיוחד.

אנו מביאים כאן דוגמאות אחדות להמלצות החמות ולעדויות על "נסורת" – נגרות אומנותית :

"קשה לי להתייחס לפואד כאל סתם "נגר" – פואד הוא אומן. הדבר ניכר בכל עבודה היוצאת מבית המלאכה "נסורת" , בשלמות, בפרטים, בסגנון וברמות הגימור"שרון ק. (אדריכל ומעצב.)

"לקוח חדש הנכנס למקום – מיד רץ ל"לטף" את הבר של פואד – זה מדהים לראות אנשים ניגשים לבר ופשוט מלטפים את קימורי העץ.מי היה מאמין שחתיכת עץ יכולה להיות כל כך סקסית… " - תמיר ב. לקוח . (בעליו של פאב.)

"עבודות העץ של נגריית "נסורת" הם שהקנו למקום את האווירה המיוחדת ואת הנופך כל כך מיוחד .. אף אחד לא נישאר אדיש . לא לסגנון, לא לרמת הגימור, ולא לשילובי העץ המטורפים הנמצאים בכל מקום" - ערן פ. (בעליהן של מספר מסעדות.)

"זה מדהים להודות – אבל הריהוט והדלתות שעיצבו עבורי בנגריית "נסורת" ממש שינו את פני הבית, ועימו את כל צורת חיי …" - יעקב פ. – לקוח פרטי

(מחמת שמירה על פרטיות, פרטי הממליצים נשמרים. – לקבלת מכתבי המלצה רשמיים נא לפנות לצוות הנגרייה)
Share 'אמרו עלינו' on Baidu Share 'אמרו עלינו' on Blip Share 'אמרו עלינו' on Blogger Share 'אמרו עלינו' on BlogMarks Share 'אמרו עלינו' on Delicious Share 'אמרו עלינו' on Digg Share 'אמרו עלינו' on Facebook Share 'אמרו עלינו' on Google+ Share 'אמרו עלינו' on LinkedIn Share 'אמרו עלינו' on Mixx Share 'אמרו עלינו' on Pinterest Share 'אמרו עלינו' on StumbleUpon Share 'אמרו עלינו' on Twitter Share 'אמרו עלינו' on Yahoo! Bookmarks SeparatorShare 'אמרו עלינו' on Add to Bookmarks Share 'אמרו עלינו' on Email